Katarína Hanzelová

Bratislava v znamení módy

Po dlhých mesiacoch pandémie, počas ktorých mnohé naše projekty museli prejsť do online priestoru, sa Bratislavské módne dni by Mercedes Benz opäť objavujú na kultúrno spoločenskej scéne nášho mesta v celej svojej kráse a noblese.
Nesmierne nás teší, že sme sa mohli spolu s vami opäť stretnúť a podeliť o spoločnú radosť z tejto udalosti, ktorá sa stala už neodmysliteľnou súčasťou života Bratislavy.
Bratislavské módne dni by Mercedes Benz sú známe nielen u nás, ale rezonujú aj za hranicami Slovenska. Nie je to náhoda. Je to kontinuálny proces, ktorý sa začal už pred mnohými desaťročiami, odkedy sa Bratislava, a najmä Bratislavčanky, stali synonymom štýlovej elegancie, ktorá ich preslávila.
Móda totiž nie je len nejaká nadstavba, doplnkový luxus, ktorý je síce príjemný, ale pominuteľný. Móda je nerozlučnou súčasťou príbehu Slovenska, rozpráva nám o jeho kultúre a histórii. Vypovedá o estetickom cítení našich predkov, ktoré sa formovalo z generácie na generáciu a dnes sa zhmotňuje v elegancii a noblese, ktorú práve vďaka Bratislavským módnym dňom by Mercedes Benz môžeme obdivovať a byť na ňu hrdí.
Jarná časť tohto skutočného sviatku módy je v týchto chvíľach už za nami. Na stránkach Metropoly prinášame aspoň malú ukážku extraktu elegancie a krásy, ktorá vďaka našim módnym návrhárom defilovala na prehliadkovom móle.
Samozrejme, Metropola prináša aj iné témy, ktoré rezonovali v živote nášho mesta. Dozviete sa mnohé dôležité informácie a prinášame aj tipy, kde a ako prežiť krásne májové dni.

Príjemné čítanie a krásny máj vám želá
Katarína Hanzelová