Metropola 4/2020
Metropola 4-5/2020

Editoriál:

Milí čitatelia Metropoly

KATARÍNA HANZELOVÁ

Hovoriť vám o tom, že korona zmenila naše životy od základov, určite už netreba. Pocítili ste to všetci na vlastnej koži, jedni menej, iní viac. Zasiahla aj do práce nášho vydavateľstva a prinútila nás prijať nevyhnutné zmeny v distribúcii vášho obľúbeného, kultúrno – spoločenského mesačníka všetkých Bratislavčanov, Metropoly. Keďže v týchto nie je možné doručiť ho vám do schránok, pristúpili sme k tejto elektronickej forme. Svoj mesačník nájdete vždy na stránkach nášho ženského webu, plný informácií zo života nášho mesta, ako aj zaujímavých článkov o jeho histórii a vašich postrehov, ktoré s radosťou od vás prijímame.

Aj napriek tomu, že forma sa načas zmenila, obsah zostáva nezmenený. Ba navyše rozširujeme ho správy, ktoré vám pravidelne, dennodenne prinášame na stránke Metropola online. A čo si môžete prečítať v aktuálnom vydaní? Vybrali sme po stopách starých Rimanov a pamiatkach, ktoré zanechali tu na území nášho mesta. Informujeme vás o kultúrnych podujatiach, ktoré samozrejme nemôžete navštíviť osobne, ale môžete ich sledovať prostredníctvom internetu. Zmapovali sme pre vás najkrajšie zákutia Bratislavy, ktoré vás zlákajú na jarné prechádzky. No a samozrejme pokračujeme v obľúbenej čitateľskej ankete Osobnosť Bratislavy a samozrejme, že v tejto súvislosti čakáme aj na vaše návrhy

Prajem vám príjemné čítanie a verím, že čoskoro sa vám opäť budeme môcť prihovoriť v tradičnej tlačovej podobe a osobne sa s vami stretnúť na našich tradičných podujatiach.