Dátum: 6. februára 2024 Autor: Kristína Charvátová Komentáre: 0
valentin

Nemáte ešte program na tohtoročného Valentína? Premýšľate nad vhodným darčekom pre vašu polovičku? Odpovedzte na našu súťažnú otázku a automaticky ste v žrebovaní o 2 lístky na úspešný slovenský muzikál Voda (a krv) nad vodou. Predstavenie sa bude konať 14. februára 2024 o 19:00 v divadle Nová scéna v Bratislave.

Muzikál plný Elánu

Muzikál Voda (a krv) nad vodou od tvorcov najúspešnejšieho muzikálu Ôsmy svetadiel je opäť nabitý skladbami od skupiny Elán. Príbeh sa odohráva v súčasnosti a zároveň parafrázuje slávny román Gróf Monte Christo. V muzikáli budete počuť tie najznámejšie „elánovské“ hity ale aj novinku, ktorá bola napísaná špeciálne pre toto predstavenie. Muzikál o láske a pomste plný silných emócií je ako stvorený na deň svätého Valentína. Príďte si toto predstavenie vychutnať aj so svojou polovičkou.

Podmienky získania 2 vstupeniek sú jednoduché. Odpovedzte na súťažnú otázku pod videom a automaticky ste v hre o lístky na predstavenie. Výhercu vyžrebujeme v pondelok 12. februára 2024, ktorého následne budeme kontaktovať emailom.

Aký najzaujímavejší darček ste dostali na Valentína?

Pridaj komentár