Dátum: 5. februára 2024 Autor: Kristína Charvátová Komentáre: 0
Nový prírastok v ZOO Bratislava. Môžete ho pozvať aj na rande.

ZOO Bratislava sa rozrástla o nového člena – lamu alpaku Miu. Prišla z Belgicka a je pripravená privítať všetkých návštevníkov. O tom, že je veľmi priateľská svedčí aj fakt, že okrem toho, že sa na ňu môžete prísť pozrieť, môžete ju pozvať aj na rande.

Keď obyčajná návšteva ZOO nestačí…

Nová lama je iná ako všetky ostatné, keďže je jediná strakatej farby, a preto hneď púta pozornosť. O tom, že lamy sú sympatické zvieratá, niet pochýb. Rady sa nechajú kŕmiť či pohladkať. Nie vždy však návštevníci ZOO majú to štastie, že lama je na dosah. Preto si jej pracovníci pripravili pre vás jedinečný zážitok, ktorým zároveň podporíte rozvoj ZOO. Ide o tzv. „Rande s lamou“. Kúpou tohto zážitku získate vstup do celého areálu, sprevádzanie skúseným animátorom, ktorý vám poskytne odborný výklad a stretnete sa s chovateľom, s ktorým si vyskúšate komentované kŕmenie. Okrem toho sú v cene tiež darčekové produkty, certifikát a fotografie z celého dňa. Ak lama nie je vaše obľúbené zviera, môžete na rande „pozvať“ aj iné zvieratá ako diviaka, pásavca, ťavu či žirafu.

Zároveň si pre vás zoo pripravila podujatie s názvom Vlčie fašiangy, ktoré sa uskutoční v sobotu 10. februára 2024. Súčasťou bude fašiangový sprievod spojený s predstavením novej vlčej svorky.

Viac o týchto a iných zážitkových programoch v ZOO Bratislava sa dočítate TU.

Pridaj komentár