Dátum: 1. februára 2024 Autor: SITA Komentáre: 0
Petržalka hľadá výnimočných učiteľov

Bratislavská Petržalka hľadá výnimočných učiteľov, návrhy je možné poslať do konca mesiaca. Ako informuje hovorkyňa Petržalky Mária Halašková, oddelenie školstva mestskej časti pri príležitosti osláv Dňa učiteľov už pravidelne oceňuje pedagogických a odborných zamestnancov základných a materských škôl. „Rovnako to bude aj v roku 2024. Návrhy je možné zasielať mailom, poštou alebo vyplnením online formulára najneskôr do konca februára,“ uviedla.

Petržalka hľadá výnimočných učiteľov

Súčasťou podujatia je ocenenie súčasných, ale aj bývalých pedagógov v rámci kategórie Učiteľ, na ktorého sa nezabúda. „Tipy na ocenenie pedagogických zamestnancov základných a materských škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mestskej časti Bratislava-Petržalka môžu predkladať žiaci, absolventi škôl, zákonní zástupcovia, bývalí aj súčasní kolegovia, ale aj ostatní obyvatelia Petržalky,“ priblížila hovorkyňa.

Návrhy je možné posielať mailom na juraj.monsberger@petrzalka.sk, poštou na oddelenie školstva miestneho úradu alebo elektronicky prostredníctvom online formulára na webovej stránke petrzalka.sk/ucitel. Návrh musí obsahovať meno a priezvisko navrhovaného pedagóga vrátane kontaktov na neho, názov školy, kde pôsobil alebo pôsobí, zdôvodnenie návrhu na udelenie ocenenia; meno a priezvisko predkladateľa návrhu vrátane základných kontaktov na neho.

Pridaj komentár