Dátum: 20. marca 2021 Autor: SITA Komentáre: 0
Magistrát hľadá nových mestských policajtov, ponúka im viaceré benefity

Budúcim mestským policajtom ponúka nástupný plat od 900 eur mesačne na plný úväzok plus príplatky.

Bratislava hľadá nových príslušníkov mestskej polície (MsP), ponúka im viaceré benefity. Hlavné mesto zverejnilo náborové video na svojej sociálnej sieti. Budúcim mestským policajtom ponúka nástupný plat od 900 eur mesačne na plný úväzok plus príplatky, pričom termín nástupu je ihneď. Medzi benefity patrí napríklad náborový príspevok vo výške dvetisíc eur vyplácaný priebežne, príspevok na bývanie až do výšky sto eur, cestovný lístok na mestskú hromadnú dopravu zadarmo, príplatky za vedenie služobného motorového vozidla, či predĺžená dovolenka o sedem kalendárnych dní v rámci kolektívnej zmluvy.

Ďalšími benefitmi sú vernostná a jubilejná odmena, príplatok za zmennosť, možnosť ubytovania v ubytovacích zariadeniach MsP, príspevok na stravovanie, možnosť získať výkonnostný príplatok a ďalšie príspevky vyplývajúce z kolektívnej zmluvy. „Náplňou práce je vykonávať dohľad nad verejným poriadkom v meste, chrániť život, zdravie a majetok občanov, chrániť životné prostredie v meste, dohliadať na mladistvých, aby nepožívali alkohol a zabezpečiť, aby sa Bratislavčania a ostatní návštevníci cítili bezpečne,“ uvádza mesto na svojej webovej stránke. Podmienkou je vek aspoň 21 rokov, minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, bezúhonnosť, zdravotná, duševná a telesná spôsobilosť a znalosť úradného jazyka slovom aj písmom.

Bližšie informácie o pracovnom mieste, ako aj podmienky na prijatie za člena MsP Bratislava sú zverejnené na stránke www.budpolicajt.sk.

Pridaj komentár