Dátum: 26. októbra 2021 Autor: Michal Motúz Komentáre: 2
Bratislavskí zlodeji – Takto si označujú byty, ktoré následne vykradnú

Ak spoznávate osoby na videu, prosím kontaktujte políciu.

V priebehu uplynulého obdobia sme Vás informovali o náraste prípadov krádeží vlámaním do bytov, ku ktorým dochádza bez zjavného porušenia vchodových dverí.

Prípady boli zaznamenané na viacerých miestach Bratislavy, pričom v súvislosti s týmito skutkami policajti tretieho bratislavského okresu vzniesli v priebehu tohto roka obvinenie jednej osobe – štátnemu príslušníkovi Gruzínska. Ten je v súčasnosti stíhaný väzobne.

zdroj: facebook.com/KRPZBA/

„Za obdobie od polovice mesiaca júl 2021 až  ku dnešnému dňu evidujeme na území Bratislavy viac ako 20 takýchto skutkov, pri ktorých došlo k prekonaniu uzamykacieho mechanizmu vstupných dverí do bytov nezisteným spôsobom. Vo väčšine prípadov sa jednalo o bezpečnostné dvere s bezpečnostnými vložkami aj vyšších tried s tzv. jamkovými kľúčmi. „ uviedlo okresné riaditeľstvo policajného zboru Bratislava V. Na základe kamerových záznamov ktorými disponujú policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V, sa policajti obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení neznámych osôb. Tieto osoby boli v nočných hodinách zachytené kamerami priamo pri značení si vchodových dverí do bytov. Značenie prebiehalo v nočných hodinách cca. Okolo 02.00 h a 03.00 h najmä v okolí Smolenickej ulice.

2 People reacted on this

Pridaj komentár