Dátum: 13. marca 2024 Autor: Kristína Charvátová Komentáre: 2
ZOO Bratislava ponúka zľavu aj supernovinku!

O tom, že v bratislavskej ZOO si viete dať s niektorými zvieratami „rande“ sme vás už informovali. Teraz k nim pribudnú ďalšie a navyše si budú môcť návštevníci užiť všetky zážitkové programy so zľavou.

Rande v ZOO s pásavcom či hrošíkom a zľava až 30 %

ZOO Bratislava má v ponuke zážitkových programov stretnutia s rôznymi zvieratami. Návštevníci sa o zvieratách môžu dozvedieť viac či vyskúšať si aké to je byť pol dňa ich chovateľom. Novinkou je rande s pásavcom štetinovým a hrošíkom libérijským.

Ak sa chcete stretnúť s pásavcom, budete mať možnosť za účasti chovateľky, s ktorou absolvujete komentované kŕmenie. Tieto zvieratá sú naozaj obdivuhodné. Sú hrabači, ktorých by ste márne inde hľadali. Dokážu prehrabať aj betón či asfalt. V ZOO Bratislava ich nájdete v Exotáriu.

Ak vás láka vyskúšať si prácu chovateľa hrošíka libérijského, môžete sa tešiť na živočícha, ktorý je menší príbuzný hrocha obojživelného. Jeho prežitie je vážne ohrozené. Dôvodom je klčovanie tropických dažďových pralesov.

Tieto ale aj iné zážitkové programy, má ZOO Bratislava v ponuke teraz aj so zľavou 30 %.

Stačí si vybrať z e-shopu na stránke ZOO.

2 People reacted on this

  1. Ak vás láka vyskúšať si prácu hrošíka libérijského, môžete sa tešiť na živočícha, ktorý je menší príbuzný hrocha obojživelného. Jeho prežitie je vážne ohrozené. Dôvodom je klčovanie tropických dažďových pralesov. – za slovom „prácu“ asi chýba slovo „chovateľa“

Pridaj komentár