Dátum: 13. marca 2024 Autor: SITA Komentáre: 0
Polícia preveruje nález mŕtveho muža na chodníku

Policajti bratislavskej krajskej kriminálky preverujú okolnosti nálezu tela muža bez známok života na chodníku vo štvrtom bratislavskom okrese. Informuje o tom bratislavská policajná hovorkyňa Jana Šimunková. Bližšie informácie poskytnú, keď to situácia vo vyšetrovaní umožní.

V súvislosti s ranným nálezom tela muža bez známok života na ulici Jána Jonáša v mestskej časti Bratislava – Devínska Nová Ves vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia. Informovala o tom bratislavská policajná hovorkyňa Jana Šimunková. „Na základe doposiaľ zistených skutočností môžeme konštatovať, že príčinou smrti nie je úmyselné konanie inej osoby,“ uviedla hovorkyňa s tým, že presnú príčinu smrti určí až súdna pitva.

Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR (OS ZZS) prijalo na tiesňovú linku 155 volanie o pomoc k pacientovi bez známok života v Devínskej Novej Vsi. „Na miesto sme vyslali ambulanciu RLP (rýchlej lekárskej pomoci). Muž utrpel zranenia nezlučiteľné so životom a lekár musel konštatovať exitus,“ uvádza OS ZZS na sociálnej sieti.


Pridaj komentár