Dátum: 17. júna 2021 Autor: SITA Komentáre: 0
AKTUALIZOVANÉ - V Dúbravke sa zrazila električka s dodávkou

Električky do Dúbravky nebudú v najbližších hodinách premávať, dopravu zabezpečujú náhradné autobusy.

V bratislavskej Dúbravke sa dnes popoludní zrazila električka č.4 s dodávkou, zranených neevidujú. O udalosti informoval Dopravný podnik Bratislava (DPB) s tým, že električky do Dúbravky nebudú v najbližších hodinách premávať.

„Pri zastávke Švantnerova prišlo k nehode medzi dodávkou, stĺpom trakčného vedenia a električkou, ktorá zostala po nehode naklonená. Príčiny nehody sa vyšetrujú, doposiaľ nemáme hlásené žiadne zranenie. Obnovenie dopravy očakávame v nasledujúcich hodinách,“ uvádza DPB na sociálnej sieti.

V dôsledku tejto dopravnej nehody došlo k zraneniam vodiča dodávky, ktorý bol prevezený do jednej z bratislavských nemocníc na ďalšie lekárske ošetrenie. K zraneniam ostatných osôb nedošlo.

Trasa električky č. 4 do Dúbravky je skrátená po zastávku Kútiky, odkiaľ pokračuje na náhradnú konečnú Obratisko Kútiky v Karlovej Vsi, kde je zaistený prestup na náhradnú autobusovú dopravu. Náhradné autobusy X4 premávajú po trase Obratisko Kútiky – Dúbravka Pri kríži. „Na linke premáva už 7 autobusov v krátkom intervale cca 4-5 minút,“ uzatvára DPB.

Pridaj komentár