Dátum: 19. januára 2024 Autor: Kristína Charvátová Komentáre: 0
Malý princ

Kto by nepoznal knihu Malý princ. Azda každý si v tej knihe našiel niečo inšpiratívne. A presne taká inšpiratívna je aj unikátna interaktívna výstava Malý princ. Výstava je návštevníkom ešte stále k dispozícii v priestoroch Pisztoryho paláca.

Malý princ – Interaktívne prvky či rozšírená realita

Táto výstava bude možno úplne iná než na akú ste zvyknutí. Je totiž plná prekvapení. Jednotlivé obrazy máte možnosť dostať do pohybu vďaka svojmu mobilnému telefónu, môžete si vyskúšať tiež rôzne interaktívne prvky, pri ktorých zapojíte rôzne zmysly a súčasťou je tu aj malý kútik pre deti. Tu môžu odvážne deti skúmať, čo sa skrýva v tajomnom vajci a následne si to môžu aj nakresliť. Pre tie neposednejšie detičky je k dispozícii aj odrážadlo, na ktorom sa veselo môžu preháňat v priestoroch výstavy. A určite zaujme aj líška v životnej veľkosti, ktorú smiete pohladkať.

Tip na víkend: Výstava Malý princ v novom šate. Príďte sa pozrieť.

Vráťte sa opäť do detstva a doprajte si jedinečný zážitok z výstavy už tento víkend. Výstava je vhodná pre všetky vekové kategórie. Každý si v nej nájde niečo zaujímavé. Prajeme vám príjemný zážitok.

Viac informácií o výstave nájdete TU.

Pridaj komentár