Dátum: 13. apríla 2023 Autor: Michal Motúz Komentáre: 0
SÚŤAŽ: Vyhrajte dva lístky na nádherné baletné predstavenie Popoluška v SND

Stačí vyplniť formulár pod článkom a ste zapojený do žrebovania o dva lístky na baletné predstavenie Popoluška v Slovenskom národnom divadle 15. apríla 2023 o 19:00.

Popoluška

Rozprávkový príbeh Popolušky z pera francúzskeho spisovateľa Charla Perraulta inšpiroval hudobného velikána Sergeja Prokofieva k skomponovaniu jedného z najkrajších baletných opusov 20. storočia. Melodicky bohaté dielo plné emócií, krehkosti, melanchólie a nádherných tanečných obrazov je stále príťažlivým a podnetným materiálom pre umelcov na celom svete. Choreograf Michael Corder pri spracovaní Prokofievovho baletu vychádzal z bohatej farby hudobnej partitúry i emocionality dejovej línie známej rozprávky, ktoré zvýraznil moderným choreografickým videním. Corderov choreograficko-režijný koncept vhodne dopĺňa výprava anglického scénografa a kostýmového výtvarníka Marka Baileyho.

  • Dĺžka predstavenia: 2 hodiny 50 minút s dvoma prestávkami
  • Dátum predstavenia: 15. apríla 2023
  • Čas predstavenia: 19:00
  • Link na predstavenie: www.snd.sk

SÚŤAŽ

Stačí vyplniť formulár a ste automaticky zaradený do žrebovania o dva lístky na predstavenie Popoluška v Slovenskom národnom divadle, ktoré sa odohrá 15. apríla 2023 o 19:00. Výhercu vyžrebujeme 13 apríla 2023 o 12:00. Lístky si bude teba vyzdvihnúť osobne do 14. apríla 2023 na adrese prevádzky vydavateľstva STAR production, s.r.o. Moyzesová 4, Bratislava – Staré mesto.

Výherca: Jan Vorel

Pridaj komentár