Dátum: 28. augusta 2020 Autor: Katarína Hanzelová Komentáre: 0
Strašiak Bratislavy na Mýtnej ulici

V našom meste straší nielen po zotmení a na perifériách. Tohto „strašiaka“, ktorý už len akousi silou vôle odoláva gravitácii sme objavili na Mýtnej ulici, teda v centre Bratislavy. Pohľad na túto ruinu, pripomínajúcu čosi, čo  by sa dalo vyfotiť kdesi v zaostalej časti sveta, aj to po silnom zemetrasení určite nikoho neteší.

No to, že strašiak nemusí myť len podobu rozpadávajúceho sa objektu sme sa presvedčili doslova o pár metrov ďalej. Moderná budova, ktorá vyrástla v tesnej blízkosti ikonickej budovy IMCA, určite nepatrí medzi ozdoby metropoly na Dunaji. Pri pohľade na ňu sa nám doslova natíska otázka kto mohol dovoliť taký surový, nevkusný zásah do zástavby a kto naše mesto až tak strašne nenávidí, že sa mu takto pomstí?

Poznáte aj vy nejaké miesto v Bratislave, na ktoré nie ste ako Bratislavčan hrdý? Napíšte nám mail na adresu office@starproduction.sk s predmetom “STRAŠIAK BRATISLAVY”, prípadne vyplňte formulár na konci článku! Každého, kto nám pošle návrh na strašiaka a my ho zverejníme v našej rubrike, odmeníme zaujímavou knižkou od spoločnosti IKAR.

Pridaj komentár