Dátum: 3. októbra 2022 Autor: Michal Motúz Komentáre: 2
Polícia žiada o pomoc v súvislosti s tragickou nehodou na Zochovej ulici

V súvislosti s tragickou udalosťou, ku ktorej došlo v nočných hodinách na Zochovej ulici sa polícia SR obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc.

Polícia žiada o pomoc v súvislosti s tragickou nehodou na Zochovej ulici
zdroj: facebook.com/policiaslovakia

❗️AKTUALIZÁCIA K 11.55h – prijali sme informáciu o úmrtí ďalšej zranenej osoby, ktorá v nemocnici podľahla zraneniam spôsobeným včerajšou tragickou udalosťou. Jedná sa o 21-ročné dievča❗️

V prípade ak ste boli svedkom tejto udalosti a disponujete informáciami ktoré môžu napomôcť pri vyšetrovaní jej okolností, Vás polícia SR žiada aby ste sa prihlásili  na bezplatnom čísle polície 158 alebo napísali súkromnú správu na FB Polícia SR Bratislavský kraj spolu s telefónnym.

zdroj: facebook.com/policiaslovakia

Šoférom s 1,6 promile alkoholu by mal byť generálny sekretár Deaflympijského výboru Slovenska Dušan Dědeček.
V aute ako spolujazdec sedel podľa našich informácií aj jeho syn Lukáš Dědeček, ktorý je v tomto výbore kontrolórom. Ten leží v nemocnici s vážnymi zraneniami.
Policajný prezident Štefan Hamran oficiálne potvrdil, že šofér bol pod vplyvom alkoholu a v krvi mal 1,6 promile.
Minister vnútra Roman Mikulec informoval, že obeťami boli vysokoškolskí študenti. Niektorí z nich mali v pondelok 3. 10. ísť prvýkrát do školy.
Zdroj: https://tvnoviny.sk/domace/clanok/300399-pozname-totoznost-vodica-ktory-na-zastavke-na-zochovej-usmrtil-styroch-studentov-je-to-znamy-sportovy-funkcionar
2 People reacted on this

Pridaj komentár