Dátum: 13. februára 2024 Autor: SITA Komentáre: 0
Polícia zasahuje v budove Univerzity Komenského, má ísť o vyhrážky bombou

Polícia zasahuje v budove Univerzity Komenského (UK) na ulici Odbojárov v Bratislave, kde sídli Farmaceutická fakulta a Fakulta managementu. Podľa vyjadrení TA3 sa v budove údajne nachádza osoba, ktorá sa vyhráža samovraždou. „Osoba uviedla, že má pri sebe bombu a že sa odpáli,“ uvádza TA3. Ľudia tak momentálne nemôžu vstupovať do budovy, ani na parkovisko pred fakultou.

Ako dodal bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, policajti preverujú okolnosti dnešného oznámenia, týkajúceho sa vyhrážok smerujúcich voči Farmaceutickej fakulte UK. „Policajti bezodkladne po prijatí oznámenia vykonali potrebné úkony s cieľom jeho náležitého preverenia a objasnenia, ako aj zabezpečenia bezpečnosti,“ uviedol hovorca s tým, že akonáhle to situáciu umožní, budú verejnosť bližšie informovať. „Môžeme potvrdiť, že nehrozí bezprostredné nebezpečenstvo ohrozenia života a zdravia v súvislosti s predmetnou udalosťou,“ doplnil.

https://www.ta3.com/clanok/924655/chaos-v-budove-univerzity-komenskeho-v-bratislave-osoba-sa-vyhraza-ze-ma-bombu-a-ze-sa-odpali


Pridaj komentár