Dátum: 5. apríla 2022 Autor: Michal Motúz Komentáre: 1
Podvodníčka z Facebook-u už čelí obvineniu

Mladá žena z okresu Skalica čelí obvineniu zo spáchania zločinu súvisiaceho s predajom tovaru na internetových bazároch.

Policajti piateho bratislavského okresu objasnili činnosť mladej ženy, ktorá súvisela s predajom rôzneho tovaru prostredníctvom skupín na sociálnej sieti Facebook, ale aj iných bazárových portálov. Poškodených oslovila s ponukou predaja rôzneho tovaru, ako napríklad detského odrážala, detské rukávniky na plávanie, bicykel alebo detskej autosedačky a iného detského vybavenia. Následne zadala číslo bankového účtu na ktorý jej poškodení zaslali peniaze, a následne ponúkaný tovar neodoslala a prerušila komunikáciu. Celková škoda ktorá bola týmto konaním spôsobená bola vyčíslená na 361,9 ,-€.

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V vzniesol obvinenie z pokračovacieho zločinu podvodu 23-ročnej Ivete H. z okresu Skalica. V prípade preukázania viny pred súdom hrozí v zmysle zákona obvinenej za toto konanie trest odňatia slobody na tri roky až desať rokov.


1 people reacted on this

Pridaj komentár