Dátum: 11. mája 2024 Autor: SITA Komentáre: 2
Po spoločenskej akcii vo Vlčom hrdle zomrel 27-ročný muž

Po spoločenskej akcii vo Vlčom hrdle v Bratislava zomrel 27-ročný muž. Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR vyslalo dnes po tretej hodine ráno ambulancie rýchlej lekárskej pomoci a rýchlej zdravotnej pomoci k mužovi s poruchou vedomia a zástavou srdca. Záchranárom sa muža podarilo úspešne zresuscitovať. Počas transportu do nemocnice však zomrel.

Operačné stredisko zároveň vyslalo krátko po piatej hodine ráno záchranárov aj k 27-ročnej žene s poruchou vedomia, ktorú v ťažkom stave transportovali do nemocnice v Ružinove. Do rovnakej nemocnice previezli aj 28-ročnú ženu s poruchou psychiky a správania.

Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR na sociálnej sieti informovalo, že počas dnešnej noci prišli viaceré volania o pomoc zo spoločenskej akcie vo Vlčom hrdle pre podozrenie na intoxikáciu drogami.

Polícia informovala, že začala trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia. Podľa doterajších výsledkov tvrdí, že všetky tri osoby si stav intoxikácie mali spôsobiť vedome a vlastným konaním. „Nakoľko vyšetrovanie presných príčin, ako aj okolností uvedeného prípadu naďalej intenzívne pokračuje, bližšie informácie verejnosti poskytneme, akonáhle to procesná situácia umožní,“ napísala polícia na sociálnej sieti.


2 People reacted on this

Pridaj komentár