Dátum: 23. januára 2024 Autor: SITA Komentáre: 0
Parkovanie v petržalskej lokalite Háje 1 je možné už iba v modrých boxoch

Lokalita Háje 1 v bratislavskej Petržalke je od tohto týždňa kompletne zazónovaná. Parkovanie v tejto zóne je tak možné už iba v modrých boxoch.

Mestská časť o tom informuje na sociálnej sieti. V uplynulých dňoch osadili pracovníci samosprávy zvislé dopravné značenie v časti Petržalky Háje 1 Juh (Ambroseho, Bradáčova, Dudova, Romanova, Rovniankova, Hrobákova), ktorou nadviazali na v uplynulom roku spustenú časť Háje 1 Sever (Gessayova, Osuského, Nám. Hraničiarov), čím sa vytvorila nová ucelená zóna Háje 1.

Parkovanie v petržalskej lokalite Háje 1 je možné už iba v modrých boxoch

Háje 1 sú ako celok súčasťou Petržalského parkovacieho systému od pondelka 22. januára. „Parkovanie vozidiel je povolené len vo vyznačených modrých parkovacích boxoch,“ upozorňuje mestská časť. V prvých dvoch týždňoch od spustenia zóny budú vodičov upozorňovať na priestupky, po prechodnom období v prípade porušovania pravidiel môžu byť motoristi zo strany mestskej polície sankcionovaní. Rezidenti sa môžu do zóny zaregistrovať na webe PARKOVANIEVPETRZALKE.sk/registracia. Nerezidenti tak môžu urobiť pomocou mobilnej aplikácie URBI.


Pridaj komentár