Dátum: 29. februára 2024 Autor: Kristína Charvátová Komentáre: 0
Nájdite zlatý kupón v uliciach Bratislavy a vyhrajte

Zajtra začína marec, a ten poznáme aj ako „mesiac knihy“. Pri tejto príležitosti sa začína už druhý ročník pátrania po zlatých kupónoch na Panenskej ulici v Bratislave, ktoré vám môžu priniesť zaujímavé výhry.

Čo je zlatý kupón a kde ho môžete nájsť?

Čo je zlatý kupón a kde ho môžete nájsť?
Zdroj: Staromestská knižnica

Po úspešnom prvom ročníku budú môcť Bratislavčania znova začať hľadať zlaté kupóny. Inšpiráciou pre tvorcov tejto hry bol film Charlie a továreň na čokoládu, kde hlavný hrdina tiež hľadal zlatý kupón ukrytý v čokoláde. V našom prípade tieto zlaté kupóny majú byť určitou formou oslavy marca – mesiaca knihy a ich hľadanie bude trvať celý mesiac, teda od 1. marca 2024 do 31. marca 2024.

Kupóny budú rozmiestnené na Panenskej ulici v Staromestskej knižnici, kníhkupectvách Artforum a Brot Books Deli, Goethe-Institute a Galérii Čin Čin na Podjavorinskej ulici. Kupónov bude spolu až 72 a budú ukryté v knihách či propagačných materiáloch galérie. S týmito kupónmi môžete vyhrať knihu, magazín alebo bezplatnú registráciu do knižnice. Knižnica nabáda hľadačov, že ak tento kupón nájdu, majú sa s ním odfotiť a zverejniť na sociálnych sieťach s hashtagom #zlatykuponpanenska.

Pridaj komentár