Dátum: 4. septembra 2022 Autor: SITA Komentáre: 0
Mimoriadne tragický začiatok septembra v Bratislavskom kraji

Pri nehodách zahynuli pasažier auta, cyklista aj motocyklista.

Mimoriadne tragicky sa začal nový mesiac na cestách v Bratislavskom kraji, dopravné nehody si vyžiadali tri obete. Informuje o nich Bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti.

Tragická nehoda sa stala v Mlynskej doline v úrovni pripájača diaľnice D2 v smere do Petržalky. V tomto úseku dostal vodič na Mercedese C z doposiaľ presne nezistených príčin šmyk, auto začalo rotovať a prešlo mimo vozovku na trávnatú plochu, kde narazilo do stĺpa verejného osvetlenia. Následne ľavou časťou narazilo zboku do stromu a zostalo stáť vo vodnej priekope. Vo vozidle sa nachádzali dve osoby, 30-ročný muž utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol, ďalší 31-ročný muž skončil s ťažkými zraneniami. Škoda spôsobená pri tejto dopravnej nehode bola vyčíslená na 15-tisíc eur,“ uviedla bratislavská polícia.

Druhá nehoda sa stala krátko pred 6:00 v Modre, kde po páde z bicykla zomrel 58-ročný cyklista. Tretia tragická nehoda sa stala krátko pred 14:00 v okrese Malacky. Tu 52-ročný vodič motocykla Yamaha prechádzal rovným úsekom medzi Malackami a Pernekom, keď mu do jazdnej dráhy vbehol daniel. Muž pri zrážke stratil kontrolu nad motocyklom, zišiel do priekopy a narazil do stromu. V dôsledku nárazu utrpel zranenia nezlučiteľné so životom.

„Vo všetkých troch prípadoch bolo zo strany príslušného policajného útvaru začaté stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia, a zo strany policajtov bude nasledovať vyšetrovanie presných príčin ako aj okolností, za ktorých k nehodám došlo,“ napísala v statuse polícia.

Zdroj: facebook.com/KRPZBA

Pridaj komentár