Dátum: 17. mája 2021 Autor: Michal Motúz Komentáre: 0
Hasičský zásah v materskej škole: Jedno z detí skončilo v nemocnici

Na Medenej ulici v Bratislave bol do materskej školy privolaný hasičský zbor. Podľa informácii na deti počas obeda padla zo stropu omietka s rozmermi 2×4 metre. 2 deti utrpeli šok a jedno skončilo v nemocnici.

V materskej škole na Medenej ulici v bratislavskom Starom Meste dnes spadla omietka, jedno dieťa previezli do nemocnice. O udalosti informoval Hasičský a záchranný zbor (HaZZ) na sociálnej sieti. „Po príchode na miesto udalosti sme zistili, že počas obeda na deti spadla zo stropu omietka s rozmermi približne 2×4 metre. Následkom udalosti utrpeli dve deti šok, jedno z detí posádka HaZZ previezla do nemocnice,“ informovali hasiči, ktorí odstraňovali omietku zo stropu, aby zamedzili ďalšiemu pádu.

O udalosti informovala aj mestská časť Staré Mesto. „V súkromnej materskej škole Rozprávkovo na Medenej ulici sa dnes stala nehoda – spadla časť stropu. Našťastie, ak nerátame šok a drobné odreniny dvoch škôlkárov, deti aj učiteľky sú v poriadku,“ uviedla samospráva k udalosti. Materská škola nepatrí mestskej časti, ale starostka Zuzana Aufrichtová komunikuje s vedením škôlky, ktorej ponúkla pomoc a súčinnosť.

Zdroj. SITA

Pridaj komentár