Dátum: 19. apríla 2024 Autor: Kristína Charvátová Komentáre: 0
Bratislavské mestské dni

Bratislavčanov ale aj iných návštevníkov hlavného mesta cez víkend čaká bohatý program. Budú sa konať Bratislavské mestské dni, počas ktorých okrem iného otvoria brány rôzne mestské organizácie a budovy, do ktorých sa bežne možno nedostanete.

Bratislavské mestské dni 2024

Tento rok sa bude konať už 21. ročník Bratislavských mestských dní. Ide o celomestský festival, počas ktorého sa koná množstvo podujatí pre verejnosť v rôznych častiach mesta. Každoročne ich otvára symbolické odpečatenie brán a sprístupnenie Primaciálneho paláca. Neskôr sa pokračuje otvorením ďalších priestorov. Tento rok si organizátori pre návštevníkov pripravili aj novinku – Víkend otvorených budov.

Bratislavské mestské dni 2024

Program bude bohatý. Okrem oficiálneho otvorenia bude v rôznych častiach Bratislavy veľa komunitných aktivít, koncertov, pouličných šou, bazár, známy Dobrý trh na Panenskej, vystúpenia detí, workshopy, prehliadky mesta, divadelné predstavenia, program v ZOO, dopravnom podniku Bratislava a mnoho ďalšieho. Súčasťou Bratislavských mestských dní budú aj environmentálne aktivity, pretože podujatie sa spája aj s oslavami Dňa Zeme.

Celý program si môžete pozrieť TU.

Pridaj komentár