Dátum: 8. júla 2022 Autor: SITA Komentáre: 0
Výtržník z autobusu skončil v policajnej cele

Polícia začala voči 28-ročnému mužovi stíhanie vo veci trestného činu poškodzovania cudzej veci, nebezpečného vyhrážania a výtržníctva.

Pre nevhodné správanie a výtržníctvo v autobuse linky 87 mestskej hromadnej dopravy v Bratislave vo štvrtok 7. júla zadržali policajti 28-ročného muža. Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, muž po nastúpení do autobusu na zastávke Slovnaftská sa začal nevhodne správať, začal vulgárne nadávať cestujúcim a vyhrážať sa im, na čo ho vodič autobusu napomenul a vyzval ho, aby opustil priestory vozidla.

„Svoje vulgárne a agresívne správanie muž namieril voči vodičovi, ktorý sa z bezpečnostných dôvodov zamkol v priestoroch kabíny. Agresívny muž zo zadnej časti autobusu vzal hasiaci prístroj, ktorý hodil do čelného skla vozidla, ktoré rozbil. Muž v agresívnom konaní pokračoval a do čelného skla hodil aj vedro s vodou. Po tomto sa presunul k stredným dverám ktoré kopancami a údermi poškodil,“ popisuje udalosť polícia.

Vyslaná hliadka Policajného zboru (PZ) agresívneho muža zadržala a eskortovala na policajné oddelenie. Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II začal v tejto súvislosti stíhanie vo veci trestného činu poškodzovania cudzej veci, nebezpečného vyhrážania a výtržníctva. Muž bol následne umiestnený do cely policajného zaistenia a policajti sa v súčasnosti zaoberajú vyvodením trestnej zodpovednosti voči nemu.

Pridaj komentár