Dátum: 2. apríla 2022 Autor: Michal Motúz Komentáre: 0
VIDEO - Ďalší díler tentoraz z Ružinova skončil za mrežami

35-ročného muža sa podarilo zadržať na Mliekarenskej ulici v Bratislave.

zdroj: Facebook.com/KRPZBA

24. marca 2022 boli policajti pohotovostného policajného útvaru vyslaný na Mliekarenskú ulicu , kde sa zdržiaval 35-ročný muž z okresu Pezinok.  Policajti mužovi pri domovej prehliadke zaistili jeden kus uzatvárateľného vrecúška so zbytkami neznámej zelenej sušiny, jedno vrecúško s obsahom neznámej bielej kryštalickej látky, dve vrecká s neznámou ružovou kryštalickou látkou a nezistené množstvo neznámej zelenej sušiny, ktoré boli následne zaslané Kriminalistickému a expertíznemu ústavu Policajného zboru, ktorý potvrdil prítomnosť metamfetamínu v zaistenom materiáli. Jeho množstvo predstavovalo 33 jednotlivých dávok drogy.

Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave vzniesol obvinenie 35 – ročnému mužovi z okresu Pezinok za zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov, alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.

V prípade preukázania viny pred súdom hrozí obvinenému za takéto konanie trest odňatia slobody na desať až pätnásť rokov. Sudca Okresného súdu Bratislava II rozhodol o umiestnení osoby vo väzbe, kde si počká na rozsudok.

Zdroj: facebook.com/KRPZBA

Pridaj komentár