Dátum: 23. mája 2024 Autor: Kristína Charvátová Komentáre: 0
V Bratislave sa nakrúca holywoodsky film

Ak ste sa v posledných dňoch prešli po Rajskej ulici pri Kamennom námestí, mohli ste si všimnúť, že tu niečo nie je v poriadku. Všade neporiadok, rozbité autá či dokonca zastávka metra. Zistili sme, čo sa tam deje.

Hollywoodsky film Afterburn

Ak sa aj vám zdalo, že na Kamennom námestí niečo nesedí, mali ste pravdu. Pri bližšej obhliadke tohto miesta ste si mohli všimnúť, že ide o rekvizity a v okolí sú kamióny a oznam o nakrúčaní filmu. Ide o holywoodsky film Afterburn, v ktorom si dokonca zahrajú zvučné mená ako Dave Bautista, Samuel L. Jackson či Olga Kurylenko.

Prostredie zmenené na nepoznanie napovedá, že to bude poriadne akčné. Dej filmu sa odohráva po prudkej slnečnej erupcii, ktorá spálila východnú pologuľu a v Európe ostali už iba kanibali, mutanti a lovci pokladov, ktorí sa vydávajú na dobrodružnú výpravu. O tom, že ide o tento film a rovnako aj o uzávere Rajskej ulice z dôvodu nakrúcania filmu v dňoch 19. a 20. mája informovalo mesto Bratislava.

Okrem Bratislavy sa do filmu dostanú aj scény z areálu zámku v Holíči a ďalšie miesta v Trnavskom kraji. Hercov Dava Bautistu a Samuela L. Jacksona ste dokonca mohli stretnúť v bratislavskej reštaurácii Massimo Ristorante už pred pár týždňami. Film by sa mal dostať do kín budúci rok.

Pridaj komentár