Dátum: 1. marca 2024 Autor: Kristína Charvátová Komentáre: 0
Tip na víkend: Cestovateľský festival Cestou necestou

Do Bratislavy tento víkend opäť prichádza cestovateľský festival Cestou necestou, ktorý milovníkom cestovania prinesie 50 prezentácií a prednášok z celého sveta.

Diskusie a prezentácie o cestovaní z celého sveta

Diskusie a prezentácie o cestovaní z celého sveta

Dnes, 1. marca 2024 o 16:30 sa v Dome kultúry Ružinov začne obľúbený cestovateľský festival Cestou necestou. Potrvá celý víkend až do nedele večera a počas týchto troch dní si budete môcť pozrieť a vypočuť až 50 prezentácií a diskusií s ľuďmi, ktorí precestovali rôzne kúty sveta. Uvidíte napríklad Prechod Álp, Kubu, Irak, Mauritániu, Afganistan, Peru, naprieč Strednou Amerikou na koni, cestovanie so psom, 1 000 km na kolobežke na Islande, 1 200 km peši v Kanade, pešiu svadobnú cestu po japonskom ostrove Shikoku, indické Himaláje na Royal Enfield, Kolumbiu, Samou, packrafting, Reunion, Camino, Thajsko, Hodvábnu cesta a mnoho ďalších.

Tip na víkend: Cestovateľský festival Cestou necestou

Okrem toho je pre návštevníkov pripravený aj sprievodný program v podobe koncertov od RAMIVANA či Rado van Hanko, budete si môcť zakúpiť originálne drevené mapy Slovenska i sveta, cestopisy za výhodné ceny alebo rôzne handmade produkty.

Viac informácií o podujatí a vstupenkách nájdete TU.

Pridaj komentár