Dátum: 5. júla 2024 Autor: Kristína Charvátová Komentáre: 0
Tip na víkend: Bratislavské kultúrne leto v Sade Janka Kráľa

Bratislavské kultúrne leto už 49 rokov pripravuje pre návštevníkov počas leta kultúrny program na území celej Bratislavy. Tento víkend vás pozývame na divadelné predstavenie pre deti i dospelých do Sadu Janka Kráľa.

Divadlo pre malých i veľkých

Nedeľa 7. júla 2024 bude v Sade Janka Kráľa patriť okrem iného aj divadlu. O 10:00 sa práve tu uskutoční predstavenie Detektív Eugen Očko od divadla Nevadivadlo. Detektív Očko bude musieť vyriešiť záhadu zmiznutej knihy z morského trezoru, ktorá obsahuje tajomstvá a múdrosti všetkej vody na svete. Bábkovo činoherná inscenácia je vhodná pre deti od 5 rokov. Po divadle budú pre deti pripravené tvorivé dielničky.

Na svoje si prídu aj dospelí, pre ktorých bude o 20:00 pripravené predstavenie Blues jedného otca z dielne divadla Divadlo SpozaVoza. Predstavenie poukazuje na rôzne predsudky, stereotypy a problémy spojené s partnerským spolužitím a výchovou dieťaťa. Monodráma o živote muža na “materskej dovolenke“ je vhodná pre divákov starších ako 18 rokov.

Vstup na obidve predstavenia je voľný. Nenechajte si ujsť aj iné podujatia vrámci Bratislavského kultúrneho leta a pozrite si program na celé leto TU.

Pridaj komentár