Dátum: 15. júna 2022 Autor: Metropola Komentáre: 0
Štartuje 12. ročník Letného kina na Kuchajde

Letné kino bude premietať každú letnú stredu a sobotu – v júli od 21:30 a v auguste od 21:00.

V bratislavskom Novom Meste štartuje 12. ročník Letného kina na Kuchajde. Ako informuje hovorca mestskej časti Marek Tettinger, letná séria filmových večerov sa začína v stredu 29. júna o 21:30. Mestská časť dnes spúšťa hlasovanie o filme, ktorý si diváci budú môcť pozrieť ako prvý.

Letné kino bude premietať každú letnú stredu a sobotu – v júli od 21:30 a v auguste od 21:00. „O výbere filmu budú opäť rozhodovať diváci hlasovaním na internete, v ponuke bude vždy dvojica filmov,“ priblížil Tettinger s tým, že dramaturgia letného kina je nastavená tak, aby si počas leta prišli na svoje priaznivci rôznych filmových žánrov. „Hlasovať za svojho filmového favorita môžu na stránke http://kino.nakuchajde.sk, aktuálne informácie nájdu aj na sociálnej sieti www.fb.com/Kino.Kuchajda,“ dodal.

Kapacita amfiteátra na Kuchajde je približne 200 miest na sedenie. Premietať sa bude v prípade priaznivého počasia na veľkom plátne šesť krát štyri metre. Vstup do Letného kina na Kuchajde je zadarmo vďaka partnerovi, ktorým je Lakeside park.

Pridaj komentár