Dátum: 1. júna 2023 Autor: SITA Komentáre: 0
Seniori môžu v kontaktných centrách BVS požiadať o prednostné vybavenie

Seniori, ktorí navštívia niektoré z kontaktných centier Bratislavskej vodárenskej spoločnosti (BVS), budú mať možnosť požiadať o prednostné vybavenie. Ako informuje hovorca BVS Peter Podstupka, novú službu pre ľudí nad 62 rokov spúšťa BVS vo svojich kontaktných centrách od dnešného dňa. „V prípade, že budú všetky miesta na vybavovanie obsadené, bude sa seniorovi prednostne venovať priamo vedúca kontaktného centra,“ uviedol.

Seniori tvoria viac ako 30 percent návštevníkov kontaktných centier BVS. Cieľom novej služby je venovať im zvýšenú pozornosť a skrátiť čas, ktorý na kontaktných centrách trávia. „Po zavedení možnosti zarezervovať si na našich kontaktných centrách presný termín stretnutia a spustení online portálu na vybavovanie bežnej agendy, prichádzame teraz aj so službou určenou pre našich starších zákazníkov,“ vysvetlil generálny riaditeľ a predseda predstavenstva BVS Peter Olajoš.

Nová služba platí od dnešného dňa na všetkých kontaktných centrách – v Bratislave na Metodovej 6 (OC Central), v Pezinku na Holubyho 28 (OC Plus), v Senici na Hurobanovej 2827/2A a v Malackách na Továrenskej 6171/1B.

Pridaj komentár