Dátum: 25. septembra 2022 Autor: Michal Motúz Komentáre: 0
POZOR! Už vo štvrtok sa spúšťa ďalšia parkovacia zóna v Ružinove

Od 29. septembra pribudne posledná parkovacia zóna v systéme PAAS časti zóny Ružinov – Nivy

Obyvatelia lokalít Košická – Miletičova – Prievozská a Ružová dolina si tak už môžu zakúpiť parkovaciu kartu PAAS s platnosťou od 29.9.2022. Registrácia a nákup karty sa dá vybaviť jednoducho online cez www.paas.sk alebo môžete navštíviť jedno z klientskych miest, kde vám s registráciou pomôžu.

V lokalite Košická – Miletičova – Prievozská a Ružová dolina pôvodne plánovali zaviesť systém regulovaného parkovania PAAS v júni, respektíve na prelome júna a júla, vzhľadom na dlhšie procesy súvisiace s prípravou a schvaľovaním projektu organizácie dopravy sa musel termín posunúť na 29. septembra 2022. Ak si obyvatelia a obyvateľky s trvalým pobytom v týchto dvoch lokalitách zakúpili rezidentskú parkovaciu kartu už skôr, vzhľadom na pôvodne avizovaný predpoklad skoršieho spustenia regulácie im bude platnosť rezidentských kariet automaticky predĺžená a karta bude platiť 12 mesiacov od dátumu spustenia regulácie, t.j. 12 mesiacov od 29.9.2022.

POZOR! Už vo štvrtok sa spúšťa ďalšia parkovacia zóna v Ružinove
zdroj: paas.sk

Zónu Ružinov – Nivy spúšťame vo fázach po menších lokalitách – prvou lokalitou bol Starý Ružinov – východ, kde sa systém regulovaného parkovania PAAS spustil koncom marca, začiatkom mája sa pridal Starý Ružinov – západ a 500 bytov a v júni sme spustili PAAS reguláciu aj v časti medzi Svätoplukovou a Košickou. Po pridaní lokality Košická – Miletičova – Prievozská a Ružovej doliny v auguste bude zóna kompletná. Všetky tieto lokality spolu tvoria jednu zónu Ružinov – Nivy (RU1) a rezidentskú parkovaciu kartu je tak možné využiť na parkovanie v celej zóne.

Zdroj: facebook.com/bratislava.sk

Pridaj komentár