Dátum: 17. septembra 2022 Autor: SITA Komentáre: 1
Policajti pátrajú po nebezpečnom útočníkovi

Mladý muž jednu ženu porezal a ďalšie dve ohrozoval nožom.

Policajtom Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave sa vďaka využitiu všetkých dostupných síl a prostriedkov podarilo dnes krátko po 11.30 hod zadržať nebezpečného páchateľa, ktorý dnes ráno napadol a olúpil 1 ženu v štvrtom a 2 ženy v treťom bratislavskom okrese. K jeho zadržaniu došlo na poli medzi obcami Svätý Jur, Malý Raj a Slovenský Grob.


Polícia pátra po mužovi, ktorý nožom ohrozuje ľudí v Bratislave a okolí. Ako informujú na sociálnej sieti, neznámy páchateľ dnes ráno na jednej z ulíc vo štvrtom bratislavskom okrese napadol nožom ženu a spôsobil jej viaceré rezné poranenia. Ukradol jej kabelku aj s osobnými vecami. Páchateľ podľa polície z miesta činu utiekol do lesov tretieho bratislavského okresu, kde ohrozoval nožom dve ženy, ktorým odcudzil kabelky a peňaženky.

Aktuálne policajti Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave intenzívne pátrajú po nebezpečnom páchateľovi. Hľadaný útočník má približne 25 rokov, vysoký je asi 190 centimetrov, oblečené má tmavé nohavice a tmavý pršiplášť, obuté má tmavé turistické topánky. Polícia vyzýva občanov, aby v prípade, že spozorujú v okrese Pezinok podozrivého muža, bezodkladne zavolali na linku 158.


1 people reacted on this

Pridaj komentár