Dátum: 19. októbra 2021 Autor: SITA Komentáre: 0
Policajti chytili muža, ktorý v Dúbravke obťažoval ženy

Obvinený v Dúbravke prenasledoval viacero žien, najmä v nočných hodinách.

Policajti chytili muža, ktorý v bratislavskej Dúbravke obťažoval ženy. Ako informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, až trojročný pobyt za mrežami hrozí 40-ročnému Milanovi z okresu Prievidza, ktorému poverený príslušník Policajného zboru (PZ) vzniesol obvinenie z prečinu výtržníctva. „Obvinený v dňoch 11. až 17. októbra v Dúbravke prenasledoval, najmä v nočných hodinách, viacero žien,“ uviedol policajný hovorca s tým, že presný počet prenasledovaných žien zatiaľ nie je známy.

V utorok 12. októbra obvinený prenasledoval 33-ročnú ženu od zastávky MHD Drobného až k bytovému domu na Saratovskej ulici, kde ju sotil tak že spadla na zem. Keď žena ležala na zemi, muž ju chytil za rozkrok, na čo začala kričať a muž utiekol. Ďalší prípad sa stal vo štvrtok 14. októbra. Muž sledoval z parkoviska na Saratovskej ulici 26-ročnú ženu až k bytovému domu na Drobného ulici. „Keďže si žena všimla že je prenasledovaná neznámym mužom, utiekla do vchodu a stihla za sebou zatvoriť dvere,“ uviedol Szeiff. Muž dobehol k dverám a začal kričať a domáhať sa otvorenia dverí. Následne si stiahol nohavice a začal pred dverami onanovať.

Policajti štvrtého bratislavského okresu začali hneď po prvom oznámení po mužovi pátrať a prehľadávať ulice v Dúbravke. Policajtom kriminálnej polície sa nakoniec podarilo muža zadržať. Obvineného umiestnili do cely policajného zaistenia. Vyšetrovateľ spracoval podnet k návrhu na väzobné stíhanie obvineného.


Pridaj komentár