Dátum: 20. januára 2023 Autor: Michal Motúz Komentáre: 0
Opitý za volantom s dvoma deťmi na zadnom sedadle

Včera 19. januára 2023 okolo 16:20 boli privolaný dopravný policajti k nehode dvoch vozidiel na ceste od Rusoviec do mestskej časti Petržalka.

Vodič (38 rokov) motorového vozidla značky VW pri predchádzaní z ľavého jazdného pruhu do pravého pruhu nedal prednosť v jazde vodičke  motorového vozidla zn. Kia, v dôsledku čoho prišlo k zrážke. Po zrážke vodič  motorového vozidla značky VW svoje vozidlo nezastavil, ale pokračoval ďalej.

Vodička poškodeného vozidla zachovala duchaprítomnosť a jeho vozidlo nasledovala a spoločne zastavili až na Osuského ulici. Po zastavení z vozidla vystúpil 38 – ročný vodič a vodičku poškodeného vozidla fyzicky napadol. Aby toho nebolo málo, muž mal so sebou vo vozidle dve maloleté deti. K incidentu bola privolaná policajná hliadka. Vodič bol podrobený vykonaniu dychovej skúšky s pozitívnym výsledkom 0,52mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje 1,08 promile. Vodič bol na mieste obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na príslušné policajné oddelenie k vykonaniu ďalších procesných úkonov.


Pridaj komentár