Dátum: 12. mája 2023 Autor: Michal Motúz Komentáre: 0
O ďalšieho dílera v Bratislave menej

Policajti bratislavskej krajskej kriminálky prekazili drogový biznis mladého muža, ktorý na viacerých miestach v hlavnom meste Slovenska prechovával a predával omamné a psychotropné látky koncovým užívateľom.

Pozrite si video zo zásahu Krajskej kriminálky voči 28-očnému Andrejovi K. z okresu Tvrdošín.

Zdroj: facebook.com/KRPZBA

Podľa informácii od Krajskej kriminálky, zadržali 28-ročného Adreja K., ktorý je podozrivý z prechovávania a predaja omamných a psychotropných látok koncovým užívateľom. Podozrivý predával omamné o psychotropné látky po predchádzajúce telefonickej komunikácií a komunikácií prostredníctvom mobilných aplikácií. Predaj realizoval na rôznych miestach hlavného mesta Bratislava. Policajti krajskej kriminálky na základe operatívno pátracej činnosti a výsledkov vyšetrovania zabezpečili dostatok informácií, na základe ktorých v priebehu dňa 10.05.2023 menovaného v rámci policajnej akcie „KING“ v súčinnosti s policajtmi pohotovostného policajného útvaru Bratislava a Trenčín ako aj so psovodmi na vyhľadávanie drog Kriminálneho úradu Finančnej správy, zadržali pred jedným z obytných domov na Bajkalskej ulici v Bratislave.

Na základe výsledkov skúmania bolo preukázané že zaistené množstvo zodpovedá celkovo 9.758 obvyklým jednorazovým dávkam drogy v celkovej hodnote takmer 25.000 ,- Eur. V rámci prehliadok boli okrem omamných látok zaistené aj ďalšie dôkazy ako aj osobné motorové vozidlo zn. Volkswagen Arteon. 


Pridaj komentár