Posted on: 2. februára 2022 Posted by: SITA Comments: 0
Nemocnica Bory spúšťa predregistráciu pacientov
T.O.P. Auto Bratislava

Otvorenie nemocnice v bratislavskom Lamači je naplánované na rok 2023.

Nemocnica Bory v bratislavskom Lamači spúšťa predregistráciu pre všetkých pacientov. Na tlačovej besede o tom informoval medicínsky riaditeľ Nemocnice Bory Róbert Hill. Nemocnica bude registrovaných pacientov pravidelne informovať, ako projekt napreduje a ktoré pracoviská sa aktuálne otvárajú. Keď manažment nemocnice získa povolenie na prevádzku a stanú sa poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, približne mesiac pred jej otvorením oslovia už registrovaných pacientov, aby potvrdili svoje údaje a následne si budú môcť rezervovať termín na vyšetrenie.

Zdroj: nemocnica-bory.sk

„ Ak k nám zavíta pacient v prvý deň, musí vyplniť všetky vstupné dáta, čo síce netrvá dlho, ale pri stovkách nových pacientov denne nastáva spomalenie chodu nemocnice. Nechceme nič podceniť a preto už vyše roka pred otvorením prichádzame s možnosťou veľmi jednoduchej predregistrácie pre našich pacientov,“ povedal Hill. Otvorenie nemocnice v bratislavskom Lamači je naplánované na rok 2023.

Ako prvé budú v Nemocnici Bory otvorené ambulancie a rádiodiagnostická časť. Nasledovať bude jednodňová chirurgia. Nemocnica bude mať ako jediná na Slovensku k dispozícii unikátny prístroj CyberKnife (kybernetický nôž) na pracovisku radiačnej onkológie.

T.O.P. Auto Bratislava

Pridaj komentár