Dátum: 12. apríla 2022 Autor: Michal Motúz Komentáre: 0
Muž so sekerou zaútočil na pracovníka SBS

Scéna ako z akčného filmu sa odohrala v nedeľu 10. apríla 2022 v Podunajských Biskupiciach pred predajnou potravín.

Hliadka PMJ z obvodného oddelenia policajného zboru Bratislava- Podunajské Biskupice bola na základe oznámenia privolaná k incidentu k jednej z predajní potravín v druhom bratislavskom okrese.

Muž so sekerou zaútočil na pracovníka SBS
Zdroj: facebook.com/KRPZBA

Podľa doterajších informácií sa na mieste mal nachádzať neznámy muž, ktorý mal v jednej ruke držať sekeru a v druhej ruke bejzbalovú pálku. Tento muž mal vyčítať pracovníkovi SBS, že mu nepomohol, pri jeho predchádzajúcom konflikte na parkovisku v blízkosti potravín. Po výčitkách ho výtržník fyzicky napadol, a to tak, že sa ho snažil udrieť čelom hlavy do oblasti tváre, čomu sa poškodený vyhol. Následne sa páchateľ zahnal bejzbalovou pálkou na pracovníka SBS, ktorému sa podarilo pred úderom ochrániť. Po potýčke sa pracovník rýchlo presunul do zadnej časti predajne. Agresívny muž však začal vykrikovať aj po ostatných zamestnancoch potravín, že ich zabije. Po chvíli opustil priestory predajne, pričom o pár minút bol už v rukách polície, ktorá ho zadržala neďaleko predajne potravín. Policajti nebezpečného muža obmedzili na osobnej slobode.

overený príslušník Okresného riaditeľstva Bratislava II vzniesol obvinenie 28-ročnému Lukášovi z Bratislavy z trestného činu výtržníctva. V prípade preukázania viny pred súdom mu hrozí trest odňatia slobody vo výške 6 mesiacov až 3 roky.

Zdroj: facebook.com/KRPZBA


Pridaj komentár