Posted on: 25. augusta 2021 Posted by: Michal Motúz Comments: 0
Mladá žena sa takmer stala obeťou znásilnenia
Volvo

Policajti druhého bratislavského okresu vyšetrujú okolnosti zločinu sexuálneho násilia v štádiu pokusu, ku ktorému došlo v nočných hodinách dňa 31.07.2021.

Mladá žena, ktorá vystúpila krátko po 23.00 h z autobusu MHD na Dudvážskej ulici, prešla zo zastávky k bytovému domu na Toryskej ulici. Počas otvárania vstupných dverí do bytového domu sa na ňu vrhol doposiaľ neznámy muž, ktorý ju mal spozorovať v autobuse, sledovať až k bytovému domu a tam sa pokúsil násilím donútiť ženu k sexuálnemu styku. Poškodená však začala kričať a páchateľ z miesta utiekol.

Zdroj: facebook.com/policiaslovakia

V súvislosti s vyšetrovaním tohto skutku sa Polícia Slovenskej republiky  obracia na verejnosť so žiadosťou o stotožnenie muža na uvedených záberoch, ktorý by svojimi informáciami mohol napomôcť pri objasnení tohto skutku. Akékoľvek informácie k totožnosti muža na priložených fotografiách, k ich súčasnému pohybu alebo pobytu nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.


Volvo

Pridaj komentár