Dátum: 4. decembra 2022 Autor: SITA Komentáre: 0
Mesto pripravuje regulované parkovanie v Dúbravke, obyvatelia ho môžu pripomienkovať

Bratislava pripravuje regulované parkovanie PAAS v Dúbravke, obyvatelia môžu vyjadriť svoje pripomienky. Ako informuje hlavné mesto na sociálnej sieti, termín verejného prerokovania projektu rezidentského parkovania PAAS stanovili na štvrtok 8. decembra o 17:00 v Dome kultúry na Saratovskej. Regulovanú zónu parkovania v Dúbravke plánuje mesto spoločne s mestskou časťou spustiť na budúci rok, v lokalite ohraničenej ulicami Harmincova, M. Sch. Trnavského a J. Alexyho.

Mesto pripravuje regulované parkovanie v Dúbravke, obyvatelia ho môžu pripomienkovať

Odborný projektant spracoval projekt organizácie dopravy, ktorý navrhuje, kde a ako majú byť vyznačené parkovacie miesta, ktoré budú zaradené do regulovaného parkovania PAAS. K predstavenému projektu budú môcť obyvatelia Dúbravky predniesť svoje pripomienky priamo na verejnom prerokovaní. „Návrh projektu bude zverejnený aj online na www.paas.sk/dubravka a pripomienkovať ho môžete do 19. decembra,“ konštatuje magistrát. Pripomienky je možné posielať e-mailom na parkovanie@bratislava.sk.

Celomestský systém regulovaného parkovania PAAS so zvýhodneným parkovaním pre rezidentov počas tohto roka zaviedli v časti Rače, Nového Mesta, Petržalky a Starého Mesta.

Pridaj komentár