Dátum: 17. marca 2024 Autor: Kristína Charvátová Komentáre: 0
MELODIC JOURNEY: Jedinečný zážitok! Techno koncert v kostole

Milovníci techna ale aj jedinečných zážitkov sa majú na čo tešiť! Kostol Klarisky vo svojich priestoroch privíta niekoľkých DJ-ov a pripraví návštevníkom nevšedný hudobný ale aj audiovizuálny zážitok.

Koncert, audiovizuálny zážitok aj afterparty

v piatok 22. marca 2024 si nenechajte ujsť jedinečnú akciu, kde sa zlúči navonok nezlučiteľné. Priestory kostola Klarisky sa premenia na miesto, kde sa namiesto veriacich na omši stretnú hudobní nadšenci na techno koncerte. Tešiť sa môžete na The Deep DJs, Unopoly aka Tager a Stanley White. Okrem výbornej hudby návštevníkov čaká aj výnimočný audiovizuálny zážitok od EMPIRE event & stage. Po koncerte sa uskutoční aj afterparty v Opera House Lounge Club, kde vystúpia ďalší DJ-i.

Vstupenky ale aj ďalšie informácie nájdete TU.

Jedinečný zážitok! Techno koncert v kostole
Zdroj: Facebook

Bratislavské módne dni v kostole Klarisky

V kostole Klarisky sa usporadúva aj množstvo iných podujatí ako konferencie, bankety, výstavy a iné. V minulosti sa tam konali napríklad aj Bratislavské módne dni, ktorým tento priestor dodával čarovnú atmosféru. Síce sa už toto podujatie presunulo do iných priestorov, môžete sa ho zúčastniť aj tento rok. Nezmeškajte najväčšiu módnu udalosť na Slovensku a kúpte si lístky ešte dnes. Viac informácií ako aj možnosť zakúpiť si vstupenky nájdete TU.

Pridaj komentár