Dátum: 28. marca 2022 Autor: SITA Komentáre: 0
Letisko v Bratislave získava dve nové letecké linky do Turecka a Bulharska

Spúšťa ich letecká spoločnosť Ryanair, ktorá po období koronakrízy opäť zaradila do svojej ponuky priame linky z Bratislavy do Dalamanu v Turecku a zároveň otvorila aj trojtýždenné frekvencie letov do bulharskej Sofie a z nej.

Letisko v Bratislave získava od dnes dve nové letecké linky. Spúšťa ich letecká spoločnosť Ryanair, ktorá po období koronakrízy opäť zaradila do svojej ponuky priame linky z Bratislavy do Dalamanu v Turecku a zároveň otvorila aj trojtýždenné frekvencie letov do bulharskej Sofie a z nej. Ako informuje Letisko M. R. Štefánika, do uvedenej destinácie sa tak bude lietať šesťkrát týždenne.

Turecká destinácia Dalaman a Sofia v Bulharsku sú dve zo štvorice nových leteckých liniek, ktoré z bratislavského letiska otvoril nízkonákladový dopravca Ryanair od spustenia letného letového poriadku 2022, od konca marca. Ako nové už v nedeľu 27. marca zabezpečil aj priame pravidelné lety do chorvátskeho Záhrebu a talianskeho Trapani, kam má v pláne lietať trikrát, respektíve dvakrát (Trapani) týždenne.

Pridaj komentár