Dátum: 4. júla 2020 Autor: Katarína Hanzelová Komentáre: 0
Vedieť odprezentovať seba a svoj nápad? Byť schopný pracovať v tíme a dokázať odkomunikovať svoje myšlienky? Založiť svoj vlastný malý projekt či ovládať proces design thinkingu? Toto všetko sa nemusia učiť deti až keď vyrastú!

Vedieť odprezentovať seba a svoj nápad? Byť schopný pracovať v tíme a dokázať odkomunikovať svoje myšlienky? Založiť svoj vlastný malý projekt či ovládať proces design thinkingu? Toto všetko sa nemusia učiť deti až keď vyrastú! Vďaka absolventom bratislavskej LEAF Academy a ich projektu Edutime, majú možnosť hravou a dobrodružnou formou rozvíjať tieto i iné zručnosti už toto leto.

Skupina študentov z Bratislavy sa rozhodla využiť svoje skúsenosti, ktoré nadobudli počas štúdii doma i v zahraničí a vybudovali tak projekt, ktorého cieľom je rozvíjať v deťoch zručnosti potrebné pre 21. storočie. Toto leta deti čakajú turnusy v Starom Meste a v Devínskej Novej Vsi. Tieto akčné a vzdelávacie denné tábory sú určené pre každého dobrodružstva chtivého hrdinu vo veku od 6 do 12 rokov.

LEAF Academy
Edutime

Edutime

Témy táborov sú pestré. Prvý z turnusov v Starom Meste je Veľká EKO misia– tábor pre každého energetického zvedavca, ktorý má rád našu zelenú planétu a chce sa dozvedieť viac o tom, ako ju chrániť. V nasledujúcom turnuse v Devínskej Novej Vsi na deti čaká už overený a úspešný turnus Vyskúšaj to všetko!, teda týždeň plný zábavy a akcie, počas ktorého sa deti stanú tým, čím chcú byť “keď raz budú veľké”. V poslednom z turnusov s názvom Moja vlastná firma deti čaká 5 intenzívnych dní zábavného vzdelávania a kreativity- hravou formou sa v tímoch naučia budovať svoju malú detskú firmu.

Úlohou každého turnusu je rozvíjať Edutime kompetencie, ku ktorým patria komunikácia, tímová práca, líderstvo, osobný rozvoj a inovatívnosť. Kompetencie sú založené na osobných skúsenostiach z medzinárodnej školy LEAF a zahraničných univerzitách, diskusiách s odborníkmi, či overených vedeckých štúdiách z domova i zo sveta. Deťom tieto kompetencie približujú Edutime príšerky- Kecoš, Nápadko, Rastka, Rukáň a Okáň. Viac informácií o táboroch a prihlášku môžete nájsť na www.edutime.sk. Ako hovoria v Edutime, PRE DETI BUDÚCNOSTI! Neváhajte a naskočte na toto letné dobrodružstvo s nimi.

Pridaj komentár