Dátum: 15. novembra 2021 Autor: Michal Motúz Komentáre: 0
Brutálna vražda v bratislavskej Dúbravke

Podľa informácií na tiesňovú linku volal manžel zavraždenej. Tá mala byť uškrtená v ich byte ešte v nedeľu vo večerných hodinách. Policajti na mieste zadržali práve muža, ktorý volal na tiesňovú linku teda manžela zosnulej ženy.

Pavol mal svoju bývalú 72-ročnú manželku Soňu zaškrtiť ešte v nedeľu večer. Po vražde mal so zavraždenou stráviť celú noc v ich byte. V spoločnej domácnosti žili spolu aj po rozvode. Pavol sa pokúsil o sebevraždu užitím liekov a podrezaním. Nakoniec sám zavolal na tiesňovú linku a priznal sa k vražde.

Podľa informácií TV JOJ mali ex manželia konflikty hlavne pre ich spoločný majetok

Po ich rozvode mali v poslednom období riešiť majetkové problémy a práve kvôli ním konflikty gradovali. Podľa susedov Pavol už v minulosti svoju nebohú ženu viackrát napadol. „Mne to povedala, že sa rozvádzajú, ale prečo za čo, len mi raz povedala, že ju podvádzal,“ hovorí suseda.

Na obed do bytu na Nejedlého ulici len pár metrov od základnej školy vtrhlo množstvo policajtov a záchranári. Celú ulicu zablokovali policajné autá. Všetko na vlastné oči pozorovalo aj množstvo detí.Pridaj komentár