Dátum: 8. apríla 2022 Autor: Michal Motúz Komentáre: 0
Bratislavskí policajti nelenia – Čistenie od dílerov v okolí Pentagonu

Pozrite si video zo zásahu policajtov na ďalších dílerov z okolia Pentagonu.

Policajti útvarov Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave nepoľavili v boji proti drogovej trestnej činnosti v okolí obytného domu na Stavbárskej ulici – lepšie známeho pod názvom PENTAGON.

Zdroj: Facebook.com/KRPZBA

Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II spolu s príslušníkmi bratislavského Pohotovostného policajného útvaru na základe operatívno-pátracej činnosti a vykonaných domových prehliadok v záhradných chatkách na pozemkoch v katastrálnom území Podunajských Biskupíc. Počas týchto prehliadok boli zaistené alobalové skladačky, tlakové vrecká ako aj injekčné striekačky s obsahom kryštalickej látky. Tieto predmety boli zaistené a zaslané k expertíznemu skúmaniu na Kriminalisticko-expertízny ústav Policajného zboru. Ich analýzou bolo preukázané že sa jednalo o heroín ako aj metamfetamín.

Počas prehliadok sa v záhradných chatkách nachádzalo celkovo 18 osôb – medzi ktorými boli dealeri drog, ale aj osoby často užívajúce omamné a psychotropné látky aj v blízkosti PENTAGONU. Na osobnej slobode policajti obmedzili tri osoby – 51-ročného muža a 40-ročnú ženu a 37-ročného muža, ktorých eskortovali na policajné oddelenie. Po vykonaní potrebných úkonov vzniesol policajný vyšetrovateľ obvinenie z trestného činu nedovolenej výrob omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držania a obchodovania s nimi Mariánovi K. a Eve K. a Petrovi K. z Bratislavy. Zo strany policajného vyšetrovateľa bol spracovaný aj podnet k väzobnému stíhaniu obvinených.


Pridaj komentár