Dátum: 23. novembra 2021 Autor: SITA Komentáre: 0
Bratislavská vodárenská spoločnosť otvorila najväčšie kontaktné centrum

Nové obchodné priestory sú nielen reprezentatívnejšie, ale z pohľadu BVS aj cenovo výhodnejšie.

Bratislavská vodárenská spoločnosť (BVS) otvorila tento týždeň svoje najväčšie kontaktné centrum v Bratislave. „V Obchodnom centre Central je na viac ako 230 metroch štvorcových plochy k dispozícii osem kontaktných bodov, kde môžu zákazníci vybaviť bežnú obchodnú agendu či zmluvné vzťahy alebo konzultovať svoje projekty s odborníkmi. K dispozícií je aj parkovanie a detský kútik,“ informuje komunikačné oddelenie BVS.

Nové obchodné priestory sú nielen reprezentatívnejšie, ale z pohľadu BVS aj cenovo výhodnejšie. „Za prenájom priestoru kontaktného centra v Lamači BVS v minulosti platila približne 40 eur za meter štvorcový, súčasná cena je o viac ako polovicu výhodnejšia,“ vysvetľuje BVS. „Ďalšou z výhod presunu kontaktného centra je dostupnosť našich služieb sedem dní v týždni vo výrazne predĺžených otváracích hodinách,“ doplnil generálny riaditeľ BVS Peter Olajoš.

Kontaktné centrum BVS v OC Centrál sa nachádza na adrese Metodova 6 a otvorené bude každý deň vrátane víkendov od 10:00 do 20:00. Konzultáciu v kontaktnom centre si môžu zákazníci BVS objednať na presný čas prostredníctvom internetovej stránky BVS.

Pridaj komentár