Dátum: 19. mája 2023 Autor: Metropola Komentáre: 0
Bratislava hľadá Najrýchlejšieho lezúňa

Na víťazstvo útočí Tiborko Štetiar s časom 10,11 sekúnd.

Vo štvrtok v Ružinove a v piatok v Karlovej Vsi si zmerali sily na 5 metrovej dráhe lezúni vo veku od 7 do 12 mesiacov. Podujatie pokračuje ešte v ďalších troch mestských častiach – Devínska Nova Ves, Nove mesto a Podunajské Biskupice. Viac informácii o miestach a termínoch akcie nájdete na stranke www.najrychlejsilezun.sk. Podujatie moderuje Richard Vrablec.

Ružinov

Karlová Ves

Doposiaľ sa súťaže zúčastnilo viac ako 30 malých pretekárov, ktorí súťažili o týždennú dovolenku v Boutique hoteli Hviezdoslav v Kežmarku. Myslite si, že mate doma rýchleho lezúňa, tak sa prihláste a pokúste sa prekonať zatial najlepší čas Tiborka Štetiara, ktorý 5 metrov preliezol za 10,11 sekúnd. Na prvých troch v každej mestskej časti čaká 33 eurový poukaz od Fragolino Cousine. Pre všetkých účastníkov sú pripravene aj diplomy, kde organizátori napíšu čas prelezenia 5 metrovej dráhy. V prípade, ze lezúnik to nezvládne, namiesto času mu na diplome zažiari smajlík symbolizujúci úsmev nesúci sa atmosférou celého rozkošného preteku.

Medzi súťažiacimi sa objavila aj superstaristka Petra Humenanska so svoju malou dcérkou Eliškou, ktorá budúci týždeň oslavy svoje prvé narodeniny.

Bratislava hľadá Najrýchlejšieho lezúňa

Pridaj komentár