Dátum: 8. júla 2024 Autor: Kristína Charvátová Komentáre: 0
Bistro Ferdinand je už otvorené

Bistro Ferdinand v Sade Janka Kráľa cez víkend otvorilo svoje brány a privítalo prvých návštevníkov. Na mieste, kde kedysi stál erotický salón sa dnes môžu stretnúť ľudia pri kávičke, koláči alebo dobrom jedle.

Bistro s najväčšou terasou či káva za euro

O tom, že na mieste bývalého erotického salónu vyrastie bistro sa hovorilo už dlho. Za posledný rok bolo na tomto mieste vidieť aj prípravné práce a všetci netrpezlivo čakali, kedy sa bistro otvorí. Miesto, ktorému sa dlhé roky ľudia skôr vyhýbali, sa teraz pokúša opäť ľudí prilákať. Bistro vyhlásilo, že bude mať najväčšiu terasu v meste, kde si budete môcť vychutnať kávu iba za 1 euro. Bistro sa otvorilo v piatok 5. júla 2024 a skutočne splnilo, čo sľúbilo a espresso si tu kúpite za 1 euro.

Čo sa týka terasy, zatiaľ nepôsobí dojmom „najväčšej v meste“, počas našej návštevy tam bolo iba pár stolov, avšak všetky boli plné. To značí, že už po pár dňoch od otvorenia sa podnik teší obľube zákazníkov. Vnútorné priestory sú priestranné, návštevníci môžu vidieť až priamo do kuchyne, ktorá ponúka rôzne jedlá vhodné pre milovníkov mäsa ako aj pre vegetariánov. Na svoje si prídu všetci, čo majú radi tradičnú kuchyňu ale aj tí, čo radi skúšajú nové chute. Rovnako si tu môžete vychutnať koláč ku káve alebo rôzne koktaily. Bistro zverejnilo na svojom instagrame aj prvé denné menu na tento týždeň.

Otvorené bude od pondelka do piatka od 10:00 do 22:00 a cez víkendy a sviatky od 9:00 do 22:00. Viac informácií o bistre nájdete TU.

Napíšte nám, či ste nové bistro už navštívili a ako sa vám páči.

Pridaj komentár