Dátum: 12. apríla 2021 Autor: Michal Motúz Komentáre: 0

V súvislosti s aktuálnou poveternostnou situáciou sme na linke 158 prijali viacero oznámení.

Bratislavskí policajti boli vyslaní na križovatku ulíc Einsteinova Dolnozemská, kde došlo z dôvodu silného nárazového vetra k pádu stromu na vozidlo zn. Toyota. Jeho vodička utrpela pri tejto nehode ľahké zranenia. Padnutý strom odstraňujú príslušníci HaZZ pričom hliadky dopravných policajtov zabezpečujú v tomto úseku odklon dopravy.

Z dôvodu silného nárazového vetra došlo taktiež vo večerných hodinách k pádu stromu aj v treťom bratislavskom okrese. Ten poškodil bránu na vozovni Jurajov dvor a tým došlo ku komplikáciám pri výjazde električiek z vozovne. Aj na tomto mieste asistuje polícia.

K pádu stromu a následnému poškodeniu motorového vozidla došlo aj v druhom bratislavskom okrese, kde na jednom z parkovísk na ulici Na križovatkách padol hrubší konár na zaparkované motorové vozidlo. V tomto prípade k zraneniu osôb nedošlo.

V tejto súvislosti apelujeme na všetkých účastníkov cestnej premávky, aby ak je to možné nevychádzali za súčasného počasia/aktuálnych poveternostných podmienok na cesty, a ak sa už v cestnej premávke nachádzajú, aby zvýšili svoju opatrnosť respektíve odstavili na nevyhnutný čas vozidlo na bezpečnom mieste a zabránili tak škode na živote, zdraví či majetku.

Zdroj: Facebook/Polícia SR – Bratislavský kraj

Zo sociálnych sieti

Pridaj komentár