Dátum: 2. júla 2024 Autor: Kristína Charvátová Komentáre: 0
Zažite Letné kino v Bratislave

K letu v Bratislave už neodmysliteľne patrí aj letné kino. S príchodom teplých večerov ponúkajú obyvateľom a návštevníkom možnosť vychutnať si filmové predstavenia pod holým nebom v príjemnej atmosfére mestských parkov, nádvorí a iných verejných priestorov. Prinášame vám ich prehľad.

Letné kino na Kuchajde

Premietanie sa na Kuchajde tento rok zahájilo 29. júna 2024. Filmové predstavenia sa budú konať v amfiteátri na Kuchajde každú stredu a sobotu s výnimkou dní od 24. júna do 10. augusta, kedy sa filmové noci presunú do neďalekého Lakeside Parku. O premietanom filme rozhodnú diváci hlasovaním na webstránke kina.

Podrobnosti a program letného kina nájdete TU.

Letné kino v Central parku

Letné kino je pre divákov pripravené aj na streche obchodného domu Central. Film pod holým nebom si budete môcť pozrieť každý štvrtok od 13. júna do 22. augusta 2024.

Program letného kina v Central parku nájdete TU.

Letné kino v Ružinove

Ružinovčania si môžu vychutnať kvalitný film v amfiteátri pri Štrkoveckom jazere. Filmy si tu môžete vychutnať každý utorok od 2. júla do 6. augusta 2024.

Program letného kina v Ružinove nájdete TU.

Letné kino pod Palmou

Kvalitné filmy na vás budú čakať aj v Novej Cvernovke. Letné kino je súčasťou Leta pod Palmou – série podujatí počas leta, vrámci ktorých bude pre návštevníkov pripravený okrem letného kina aj iný program ako koncerty, festivaly, diskusie, workshopy a iné.

Program Letného kina pod Palmou nájdete TU.

Letné kino v Líščom údolí

Premietať sa bude aj v krásnom prostredí Líščieho údolia. Pre návštevníkov sú dokonca pripravené aj deky a repelenty. Stačí teda len prísť a nechať sa unášať atmosférou večerného kina pod holým nebom. Premietať sa bude každý piatok od 12. júla do 30. augusta 2024.

Program Letného kina v Líščom údolí nájdete TU.

Letné kino Rača

Letné kino bude milovníkom filmov k dispozícii aj v Rači. V rámci Račianskeho kultúrneho leta 2024 sa bude premietať v amfiteátri v Knižkovej doline každý piatok. K dispozícii budú pukance, deky ale aj vínko od račianskych vinárov. Filmy si môžete užiť každý piatok od 21. júna do 30. augusta 2024.

Program Letného kina v Rači nájdete TU.

Letné kino v T3 – kultúrny prostriedok

T3 – kultúrny prostriedok je jedinečné miesto, kde sa môžete kultúrne vyžiť priamo v električkovom vozni. Jeho cieľom je prezentácia mladých tvorcov, sprístupnenie náročnejších žánrov bežnému divákovi a zároveň budovanie kultúrnej komunity. Okrem týchto aktivít si v lete pre návštevníkov pripravili aj letné kino. Filmy sa budú premietať každý utorok od 2. júla do 6. augusta 2024.

Program Letného kina v T3 – kultúrny prostriedok nájdete TU.

Letné soirée v GMB 2024

Ak chcete mať krásny umelecký filmový zážitok, určite navštívte Letné kino v Galérii mesta Bratislava. Na nádvorí Mirbachovho paláca si môžete vychutnať príjemnú atmosféru ale aj drobné občerstvenie alebo drink z kaviarne Emil.

Program Letného soirée nájdete TU.

Pridaj komentár