Dátum: 15. októbra 2022 Autor: SITA Komentáre: 0
Vodič šoféroval pod vplyvom kokaínu, v aute viezol lysohlávky

Policajti v Bratislave zastavili vozidlo, ktoré šoféroval 29-ročný vodič pod vplyvom kokaínu, navyše u neho v aute našli huby lysohlávky.

Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Jana Šimunková, diaľniční policajti počas nočnej služby zastavili na zjazdovej vetve diaľnice D2 v Mlynskej doline vodiča vozidla Volkswagenu, ktorý nemal zapnutý bezpečnostný pás. Nakoľko počas komunikácie s ním spozorovali policajti známky požitia omamných a psychotropných látok, vyzvali ho, aby sa podrobil vyšetreniu na prítomnosť týchto látok, s čím súhlasil.

Následne si policajti všimli v strednej opierke vozidla väčšie plastové vrecko. Na otázku, čo je jeho obsahom, odpovedal vodič, že lysohlávky. „Zároveň uviedol, že tieto huby vozí približne polroka a nemá vedomosť o tom, že by sa mohol preto dostať do problémov,“ uviedla hovorkyňa. Policajti huby zaistili a 29-ročného Samuela zobrali na vyšetrenie, ktoré potvrdilo jeho pozitivitu na kokaín. Vodiča zadržali z dôvodu podozrenia zo spáchania trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a postúpili príslušnému policajnému oddeleniu.


Pridaj komentár