Dátum: 14. apríla 2022 Autor: Michal Motúz Komentáre: 0
VIDEO - Dvaja mladí Ukrajinci pod vplyvom alkoholu napadli muža na čerpacej stanici

Dnes v ranných hodinách bola privolaná policajná hliadka PMJ na čerpaciu stanúcu cesta na Senec ku konfliktu medzi dvoma mladými Ukrajincami a 41-ročným mužom.

Zdroj: Facebook.com/KRPZBA

Hliadky bratislavských PMJčkárov ako aj policajtov Obvodného oddelenia PZ Trnávka zasahovali v priebehu ranných hodín v priestoroch čerpacej stanice na ulici Cesta na Senec. Tam malo v zmysle oznámenia dôjsť krátko pred 08.00 h k výtržnosti medzi viacerými osobami. Policajti po príchode na miesto zistili, že k 41-ročnému zákazníkovi, ktorý platil pri pokladni čerpacej stanice prišli dvaja muži – občania Ukrajiny a najprv verbálne, následne fyzicky ho napadli. V úderoch päsťami pokračovali aj keď poškodený muž ležal na zemi. Svedkovia tohto incidentu, traja ďalší zákazníci čerpacej stanice sa situáciu snažili upokojiť, avšak dvaja agresívni muži, ktorí javili známky nadmerného požitia alkoholu fyzicky napádali aj ich.

Policajti po príchode na miesto 25-ročného a 21-ročného muža obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na príslušné policajné oddelenie za účelom vykonania ďalších potrebných úkonov. Muži boli následne umiestnení  v cele policajného zaistenia. Vo vyvodení trestnoprávnej zodpovednosti sa zaoberajú policajti Obvodného oddelenia PZ Trnávka.


Pridaj komentár